Birebir Koçluk: Arzuladığınız Değişim İçin Kendinize Hedef Koyun

Anlamak, Bakış Açısı Geliştirmek ve Elde Etmek

Ayhan ile yapacağınız bire bir koçluk seansları, arzuladığınız hayatı şekillendirmenize, kişisel ve profesyonel hedeflerinizi belirlemenize, farklı çözüm yollarını keşfetmenize, olayları değişik bakış açılarıyla değerlendirerek planlarınızı kararlılıkla uygulamanıza yardım eder.

Ayhan, danışanlarına günlük yaşantılarında karşılaştıkları yıkıcı güçlüklerin üstesinden gelmeleri için 30 yılı aşkın profesyonel iş tecrübesini ve 2.000 saatin üzerindeki koçluk deneyimini sentezleyerek destek olur.

Yönetici Koçluğu:

Koçluk; danışanın gelişmesine, yeni beceri, yetkinlik veya davranış geliştirmesine, kendisi için koyduğu hedeflere ulaşmasına veya bir problemini çözmesine destek olmaktır. Koçluk tavsiye, terapi yada psikolojik danışmanlık değildir. Profesyonel çerçevede ilerleyen bir yol arkadaşlığıdır (ICF).

Bu süreçte yapacağımız nitelikli, şeffaf ve üretken görüşmelerle hayatınızın lideri olmanızı ve arzuladığınız kişiye dönüşmenizi sağlayacak önemli noktaları, kaynakları ve fırsatları birlikte bulacağız.

Ayhan, iş hayatında mutlu çalışanların en önemli etkenlerin başında geldiğine inanır ve etrafındaki insanların becerilerinin gelişimine odaklanır.

 

Temel Program: 60 dakika seans, altı ay boyunca her iki haftada bir kez.

Yoğun Program: 60 dakika seans, üç ay boyunca haftada bir kez.

Birebir seanslarda, mevcut durumunuzu veya üstesinden gelmek istediğiniz konuyu daha iyi anlayıp tanımlayabilirsiniz.

Birlikte yapacağımız çalışma;

Hızlı – Çünkü iş ve özel hayatınız arasındaki bağlantılara hitap ediyor.

Sistemli– Çünkü çevrenizdekilerin iş ve özel yaşamınızı nasıl etkilediğini görüyorsunuz. Geçmişte çözülmemiş konuların bugün hayatınızı nasıl etkilediğini anlıyorsunuz. Birebir çalışmalar size farklı bakış açıları kazandırıyor, hayatınızı dilediğiniz gibi yaşamanızı, arzuladığınız hedeflere ulaşmanızı ve farklı yöntemleri deneyimleme cesareti kazanmanızı sağlıyor.

Bütünsel – Zihniniz vücudunuzun size anlatmaya çalıştığı her şeyi algılamak için benliğinizin fiziksel, duygusal, zihinsel ve ruhsal durum bilgisini toplayıp işliyor.

Yaşamı değiştirmeye yönelik – Koçluk programları, bire bir seanslar ile hayata bakış açınızı, kariyer beklentilerinizi veya sahip olduğunuz olanakları değiştirme cesareti vererek hayatınızı tamamen değiştirebilir.

Birebir oturumlarda Ayhan, programın sonucunda ne istediğinizi sorar. Ulaşmak istediğiniz sonuca bağlı olarak kariyerinizi ve iş geçmişinizi sorgular. Önemli olayların takibi için bir zaman çizelgesi oluşturmanıza yardım eder. Bire bir görüşmelerde konuşmalar ile özel ihtiyaçlarınız ve hedefleriniz belirlenir ve buna uygun olarak çalışmanın bütünü şekillendirilir.

Ayhan, koçluk çalışmalarını İstanbul’dan yönetiyor. Yüz yüze veya online görüşmeleri Türkçe ve İngilizce yapıyor.

İlk seans için bizimle iletişime geçin.